Section image

AKO OBJEDNAŤ


Objednanie vášho zájazdu je jednoduché. Niekoľko krokov a môžete cestovať. Prídávame praktické tipy, ako rýchlo a dobre dovolenku vybrať, objednať a zaplatiť.

 

Web travelbox.sk je plne responzívny - je upravený pre správne zobrazenie aj vo vašom mobile a tablete.

 

Prostredníctvom cestovateľského portálu travelbox.sk môžete online objednať letecký zájazd, pobyt s vlastnou dopravou alebo chartrovú letenku.

 

Ponuku môžete vyhľadať prostredníctvom hlavného vyhľadávacieho okna, položiek v hlavnom menu, banerov na úvodnej stránke alebo z online katalógu zájazdov, ktorý je taktiež v hlavnom menu.

 

Na začiatok vyhľadávania odporúčame určiť voľnejšie kritériá, nakoľko najmä v období LAST MINUTE môže byť ponuka zájazdov už obmedzená, príp. nemusí byť v ponuke zájazd, ktoré by množstvo stanovených kritérií spĺňal. Okrem správneho vyhľadania krajiny, hotela, dĺžky pobytu odporúčame venovať zvýšenú pozornosť odletovému miestu. Napr. odlety z Bratislavy znamenajú ponuku len slovenských touroperátorov.
Ponuky vyhľadávajte podľa počtu osôb v jednej izbe napr. 2 dospelí a 2 deti. Zadaním napr. 10 dospelých bude systém vyhľadávať izbu/apartmán s kapacitou 10 osôb.

Portál po zadaní kritérií ponúkne dostupné zajazdy (pobyty, letenky). Ponuka je zoradená podľa ceny od najnižšej. Rozbaľovacími voľbami môžete prehľad upraviť, meniť poradie zobrazených ponúk. Kliknutím na vybranú ponuku sa overí voľná kapacita v lietadle, hoteli a príp. sa aktualizuje cena. Pri každom hoteli v položke informácie nájdete bližší popis hotela a jeho služieb (pri zahraničných touroperátoroch automatický preklad do slovenčiny), mapu s polohou, fotogalériu, informácie o krajine a prehľad počasia. Pri ponukách ubytovania v izbách typu SPARZIMMER/LOW COST ROOM/ECONOMY ROOM je ubytovanie zabezpečené v izbách s vybavením podľa špecifikácie, izby nemajú presne určenú polohu vrámci hotela, nemajú garantovaný výhľad.

Ak vám ponuka vyhovuje pokračujte ďalej k osobným údajom objednávateľa a cestujúcich. Uveďte správny počet dospelých osôb, detí a ich vek. Je dôležité, aby údaje boli zadané správne tak, ako sú uvedené v cestovných dokladoch, pretože sa automaticky prenášajú do leteniek a ubytovacích poukazov. Nie je možné ich dodatočne bezplatne meniť. Nezabudnite na správne a úplné kontakty. Nenesieme zodpovednosť za nesprávne a neúplné údaje. Pri diaľkových letoch, v mimosezónnych termínoch, špecifických destináciach môže byť súčasťou leteckej prepravy prestup, zmena lietadla alebo technické medzipristátie. Informácie o letoch získate kliknutím na položku Predbežné odletové časy alebo Vytlač ponuku.

Okrem zájazdu si môžete doobjednať cestovné poistenie v rôznych rozsahoch.

K odletom z Viedne ponúkame parkovacie karty na zvýhodnené parkovanie na letisku (otvorené parkovisko alebo garáže).

Podľa vašich požiadaviek vám tiež môžeme rezervovať auto v lokálnej požičovni za výhodnú cenu.

 

Následne za objednané služby zaplatíte. Na výber je:

- platba prostredníctvom internetbankingu najväčších slovenských bánk (Tatrabanka, Slov. sporitelňa, VÚB Banka, ČSOB a Unicreditbank). Portál vás presmeruje na platobnú bránu banky.

- platba platobnou či kreditnou kartou (VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO, DINERS CLUB, DISCOVER), platba prebieha v prostredí banky, neprichádzame do kontaktu s údajmi z vašej karty

- prevodom/vkladom na účet (FIO Banka, Tatrabanka, Slov. sporitelňa, VÚB Banka, ČSOB a Unicreditbank)*

 

Odporúčame zvoliť prvú alebo druhú možnosť - online platbu. Pri platbe prevodom vzniká riziko, že do pripisania platby na náš účet sa vybraná dovolenka vypredá.

 

 *Pri platbe prevodom/vkladom na účet je záväzná rezervácia potvrdená až po pripísaní platby na náš účet.

 

V prípade úspešnej platby obdržíte potvrdenie s rezervačným číslom a ďalšími potrebnými údajmi.

 

 

A môžete sa začať baliť na dovolenku.
Pred cestou odporúčame preštudovať naše praktické rady.

 

Šťastnú cestu