Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.

Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Miesto: Mesto Gerona
Poloha Tento hotel má výhodnú polohu v blízkosti židovskej štvrte Call de Girona a veľkého historického starého mesta s množstvom obchodov. Plaza de Cataluña je vzdialená asi 450 metrov. Železničná stanica, autobusová stanica, katedrála a slávna La Rambla sú vzdialené asi 1 km. Letisko je vzdialené 15 km a letisko Barcelona je vzdialené 115 km.

vzdialenosti:

To je to, čo vaše ubytovanie ponúka: Hotel víta hostí v 74 izbách. V dome sa nachádza recepcia a recepcia. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a práčovňa na mince. Hostia môžu surfovať po internete cez WiFi (za poplatok) a zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute. K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Ponúkané za ubytovanie

Food Drink: Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a kaviareň. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa.

Športové možnosti: Športové a zábavné možnosti hotela sú k dispozícii pre flexibilné voľnočasové aktivity. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Na terase si hostia môžu vychutnať pekné počasie. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Takto žijete: V izbách je k dispozícii kúpeľňa a klimatizačný systém riadi klimatizáciu. K dispozícii je tiež minibar. K dispozícii je tiež chladnička a mini-chladnička. K dispozícii je tiež prístup na internet, telefón, TV, hi-fi a WiFi. Sprcha patrí do interiéru kúpeľne. Sušič na vlasy a župany je možné použiť na každodenné použitie. Hotel ponúka nefajčiarske izby.
Kde budete žiť
 • Klimatizácia: individuálne riadená, kúrenie, televízia, izbová služba, vaňa alebo sprcha, sušič vlasov
 • Rôzne kódy izieb si môžete rezervovať za denne aktualizované ceny.

  Vaše výhody: Pozor! V prípade zájazdov s medzinárodným letom je možné bezplatne rezervovať vlak na letenku pre odletové letiská v Nemecku (a EuroAirport Basel).
  Vlak na letenku sa nevzťahuje na:
  Pre odchádzajúcich hostí TUI Deutschland platí vlak na letenku z nemeckej hranice pre odlety z nemeckých letísk. Pri rezervácii balíčkovej dovolenky na internete je vlak na letenku už zahrnutý. Vlak na letenku je sprostredkovaná zahraničná služba nemeckého kurzu AG.
  Pre viac informácií o


  Vstupné požiadavky Španielsko:

  Stav informácií: 04.11.2017