Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.

Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.

Poloha: Tento hotel sa nachádza na južnom pobreží, hneď vedľa nádhernej pláže Diani. Vzdialenosť od letiska: cca 45 km.Izby: Všetky izby sú individuálne navrhnuté a pozývané v africkom štýle. Na požiadanie si hostia môžu vychutnať personalizovanú izbovú službu.
Izby Deluxe Garden Garden sa nachádzajú v hlavnej budove a majú kombinovanú obytnú/spací priestor. Sú vybavené vaňou a samostatnou sprchou a WC a majú župany, sušič vlasov, plochú TV so satelitným príjmom, DVD prehrávač, zvuková stanica pre iPod, kávovar/čajník, minibar, stropný ventilátor a klimatizáciu. Majú balkón s príjemnými lehátkami a posedením s výhľadom na tropickú záhradu.
Deluxe oceánové izby navyše ponúkajú fantastický výhľad na more.
Junior suity majú tiež mezanínovú podlahu s rozkladacou pohovkou a vírivkou.

Fit Active: Za poplatok: Kúpeľné/wellness centrum s masážami a procedúrami. Približné fitness centrum je k dispozícii na vyžiadanie. Neďaleko sa nachádza aj potápačská škola, ako aj poskytovateľ šnorchelských výletov, kajaku na mori, bodyboardu a stojaceho pádlovania alebo kite surfingu.

Extra: Na letisko Mombasa dostanete súkromný transfer na minimálne 4 noci bez poplatku (na vyžiadanie).

Medové týždne: Svadobná dovolenka si pri príchode do izby dostanete od 7 nocí ovocný kôš, krásne kvety a fľašu šumivého vína. K dispozícii je tiež romantická večera pri mori. Nevesta je spokojná s 50% zľavou z ceny hotela. Svadobný list musí byť predložený pri rezervácii a pri registrácii. Ponuka je na vyžiadanie. Platí pre pobyty od 20.12.-04.01. a môže byť kombinovaný so Spartipp.

Stravovanie: Polpenzia/plná penzia. Polpenzia so snídaní a obed alebo večera. Plná penzia k dispozícii.

Poznámka: Tento popis služby je platný od 01.05. do 31.10.2017 (letný katalóg 2017)

Doba platnosti: Tento opis služby je platný od 01.11.2017 do 30.04.2018 (Winterkatalog 2017/2018).

Extra: Naši hostia dostanú bezplatný, súkromný transfer z/na letisko Mombasa (na vyžiadanie) na 4 noci a viac.